Ziyaretçi Defteri

Ekim 2018'de Mustafa Hocama varikosel ameliyatı oldum. Sol tarafta 3. derece gözle görülebilen varikoselim vardı. Öncelikle şunu söylemeliyim hastasını iyi bilgilendiren bir hekim. 1 senelik hastasıydım. İlk başta ameliyat önermedi ama sene sonra ilerleme olduğu için ameliyat kararı aldık ve hiç de pişman olmadım. 35-40 dakikalık bir operasyonla ağrısız sızısız tedavi oldum. Zaten Mustafa Hoca mikrocerrahide iyi bir hekim. 3 ay sonra yazıyorum çünkü ameliyattan sonra ilk kontrol ve testler 3 ay sonraya veriliyor. Sonuçlara göre gözle görülür bir artış ve iyileşme var. Mustafa Hocama çok teşekkür ediyorum.

  • Bilal BALCI

1 yaşındaki kızımın böbrek taşlarının tedavisi için yaptığım araştırmada Dr.Mustafa Kıraç bey'i bulmamız bizim için büyük bir şanstı.Tedavi süreci boyunca bizi hiç yalnız bırakmadığınız için size müteşekkiriz.hekimliğinin yanısıra güven veren sevecen tavırlarıyla da bebeğimizi en doğru kişiye emanet ettiğimizi gördük.Allah sizi sevdiklerinize ve size ihtiyacı olan hastalarınıza bağışlasın.

  • Hanifi kekeç

BENİ PROSTAT AMELİYATI YAPAN; HASTASINA KARŞI ÇOK İLGİLİ, ALÇAK GÖNÜLLÜ, MÜTEVAZİ KİŞİLİĞE SAHİP VE MESLEĞİNDE SON DERECE TECRÜBELİ OLAN DOKTORUM MUSTAFA KIRAÇ BEY VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDER SAYGILARIMI SUNARIM.

  • Halil YILMAZ

Kendisi 3.5 yaşındaki oğlumu iki adet çok büyük böbrek taşından sağlıkla kurtarmış çok başarılı bir doktordur.Çocuk dilinden iyi anlayan ,güleryüzlü ve istediğinizde rahatlıkla ulaşılabilen,açıklamalarıyla rahatlatan Mustafa Hocama herşey için sonsuz teşekkürler.

  • Duygu Demirbaş

1 HAFTA ÖNCE BAŞLAYAN HAYATI BANA ÇEKİLMEZ HALE GETİREN SAĞ BÖBREK TAŞIMI TESPİT EDEN VE AĞRISIZ SIZISIZ AMELİYAT EDEN SAYIN DOKTORUM HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

  • ÖZGE ERGİN

ÇOK DENEYİMLİ VE TECRÜBELİ BİR DOKTOR

  • AHMET HAYAL