Penis Büyütme

Penis Büyütme

Penis büyütme ameliyatları günümüzde estetik cerrahi yöntemlerinden sık gerçekleştirilen işlemler arasında yer almaktadır. Öncelikle penis, erkeklerde cinselliğin bir simgesidir ve boyutu erkeklerin cinsel anlamda huzursuz, mutsuz olabilmesine yol açmaktadır. Özgüven konusunda oldukça önemli bir noktada yer almaktadır. Bu huzursuzluk, mutsuzluk ve özgüvensizlik durumunu gidermek için bazı erkekler tarafından farklı yöntemler aranmaktadır. Penis büyütme ameliyatı ise bu nedenle oldukça sık tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Boyutunu veya kalınlığını yeterli bulmayan erkeklere isteğine ve durumuna bağlı olarak farklı bir görünüm kazandırılmaktadır.

Penis Büyütme Nedir?

Penis büyütme nedir? İşlem genelde penis boyutundan ve kalınlığından memnun olmayan erkeklere uygulanmaktadır. Cinsel anlamda kendini yetersiz ve özgüvensiz hisseden erkekler, genelde bu yönteme başvurmakta ve penislerini daha büyük bir boyuta getirebilmektedir. Böylelikle huzursuz olmasının ve özgüvensizliğinin önüne geçilmektedir. Estetik cerrahi yöntemlerinden biri olan bu işlem farklı şekillerde gerçekleştirilebilmektedir. Hangi işlemlerin nasıl gerçekleştirileceği ise hastanın muayenesi esnasında belirlenmektedir. Böylelikle daha iyi bir sonuç elde edilmesi hedeflenmektedir. Muayene esnasında ise hastanın koşullarına, durumuna, penisin nasıl bir boyutta ve kalınlıkta olduğuna bakılmaktadır. Bu sayede belli sonuçlar elde edilmekte ve buna uygun bir ameliyat gerçekleştirilmektedir.

Penis Büyütme Nasıl Yapılır?

Penis Büyütme Nasıl Yapılır? Ameliyat öncesinde hasta ilk olarak muayene edilmektedir. Hastanın şikayetleri ve beklentileri bu muayene esnasında dinlenmektedir. Bunun yanında söylediği talepler değerlendirilmektedir. Ardından operasyonun hastaya uygun olup olmadığına bakılmaktadır. Operasyonun hastanın beklentilerini karşılayıp karşılamayacağı değerlendirilmektedir. Eğer büyütme ameliyatı hastaya uygunsa ve hastanın beklentilerini karşılıyorsa uygulanmaktadır.

İlk olarak bu yöntemlerden birinde hastanın vücudundan yağ dokusu alınmakta ve penis kısmına enjekte edilmektedir. Böylelikle daha kalın bir görünüm elde etmesi sağlanmaktadır. Operasyon ortalama 1-2 saat civarında sürmektedir. Aynı zamanda genel anestezi altında gerçekleştirilmektedir. Oldukça kısa bir süre içerisinde bitirilmektedir. Ayrıca hastanın uzun süre hastanede yatmasına gerek duyulmamaktadır.

Penis Büyütme Kimlere Yapılır?

Penis Büyütme Kimlere Yapılır? Eğer peniste şekil bozuklukları yer alıyorsa uygulanabilmektedir. Bunun yanında hasta görünümünden memnun değilse ve bu hastaya huzursuzluk veriyorsa gerçekleştirilebilmektedir. Aslında bu işlem isteyen herkes tarafından uygulanabilmektedir. Ancak genel anlamda şekil bozukluklarına sahip olan ve boyutundan memnun olmayan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Penis Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Penis Büyütme Yöntemleri Nelerdir? İlk yöntemlerden biri rölatif penis büyütmedir. Genelde aşırı kilodan dolayı penisi arka kısımda kalmış olan hastalara uygulanmaktadır ve oldukça sık uygulanan bir yöntemdir. Hem fonksiyonel bir iyileştirme yapılmakta hem de daha görünür hale getirilmektedir. Peni parankimal büyütme ise cinsel birliktelik için küçük olan penislere uygulanmaktadır. Ayrıca kan akımına bağlı olarak zamanla küçülen penislere de uygulanmaktadır. Ortalama olarak penis 2 ile 4 cm arasında büyüme göstermektedir.

Bu yöntemler ile birlikte başka farklı yöntemlerinde uygulandığı gözlemlenmektedir. Hangi yöntemin uygulanacağına ise muayene esnasında karar verilmekte ve böylelikle daha doğru bir sonuç elde edilmektedir. Bu noktada hastanın beklentileri de oldukça büyük önem taşımaktadır.

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis büyütme ameliyatı penisinin boyutundan, kalınlığından memnun olmayan herkese uygulanabilmektedir. Hastanın beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilen bir yöntemdir. Peniste bulunan asimetrik görünüm giderilmekte ve daha kalın, büyük bir penis elde edilmesi sağlanmaktadır. Genelde anestezi altında gerçekleştirilen bir yöntemdir. Ayrıca birkaç farklı yöntem yer almaktadır ve bunlardan hangisinin uygulanacağı hastanın durumuna göre değişim göstermektedir. Bu ameliyat sonucunda ise hastanın psikolojik anlamda daha rahat ve özgüvenli hissetmesi hedeflenmektedir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir